zavřít

Letenky Puta Putao (PBU)

Putao (PBU) spadá pod mesto Puta, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Putao, alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Putao, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Puta za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Puta - Putao
Medzinárodný názov letiska: Putao
Letisko patrí k mestu: Puta
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: PBU (VYPT)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Puta - Putao

Hľadáte letenky Wujiaba (KMG) v meste Kunming ( Čína)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Kunming - Wujiaba, alebo cestujte letecky do Číny na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Wujiaba, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kunming, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 593 km

Letisko Shuangliu (CTU) patrí k mestu Chengdu, domovskou krajinou ktorého je Čína. Rezervujte si letenky do Čcheng-tu - Shuangliu. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Shuangliu, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Čcheng-tu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 728 km

Zia (DAC) spadá pod mesto Dháka, ktoré ležia v štáte Bangladéš. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dhaka - Zia, alebo cestujte letecky do Bangladéša na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Zia, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dháka za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 782 km

Rezervácia letenky na letisko Puta - Putao

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Putao

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.