zavřít

Letenky Pyay (PRU)

Hľadáte letenky Pyay (PRU) v meste Pyay ( Mjanmarsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Pyay, alebo cestujte letecky do Barmy na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Pyay, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Pyay, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Pyay
Medzinárodný názov letiska: Pyay
Letisko patrí k mestu: Pyay
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: PRU (VYPY)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Pyay

Letisko Mingaladon (RGN) patrí k mestu Yangon, domovskou krajinou ktorého je Mjanmarsko. Rezervujte si letenky - Mingaladon . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mingaladon , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 99 km

Luang Prabang (LPQ) spadá pod mesto Luang Prabang, ktoré ležia v štáte Laos. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Luang Prabang, alebo cestujte letecky do Laosu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Luang Prabang, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Luang Prabang za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 767 km

Hľadáte letenky Zia (DAC) v meste Dháka ( Bangladéš)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Dhaka - Zia, alebo cestujte letecky do Bangladéša na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Zia, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Dháka, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 541 km

Rezervácia letenky na letisko Pyay

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Pyay

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.