zavřít

Letenky Rangún

Mesto leží v štáte Rangún. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Rangúnu na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Rangún
Miestny názov mesta: Rangoon (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Dagon, Jangona, Rangoon, Rangun, Rangún, Rang?nas, Yangon, Yangôn, ????????, ??????, ??????, ??????, ????????, ????????, ????, ??, ??

Počet obyvateľov:4,48 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Mingaladon (Yangon) - 3 km
Správna oblasť: Letenky Yangon

Letenky do Rangúnu a okolí

Letisko Mingaladon (RGN) patrí k mestu Yangon, domovskou krajinou ktorého je Mjanmarsko. Rezervujte si letenky - Mingaladon . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mingaladon , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 3 km

Hľadáte letenky Bangkok (BKK) v meste Bangkok ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bangkoku - Bangkok, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bangkok, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bangkok, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 513 km

Port Blair (IXZ) spadá pod mesto Port Blair, ktoré ležia v štáte India. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Port Blair, alebo cestujte letecky do Indie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Port Blair, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Port Blair za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 383 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Rangún

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.