zavřít

Letenky Sittwe Civil (AKY)

Civil (AKY) spadá pod mesto Sittwe, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Civil, alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Civil, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Sittwe za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Sittwe - Civil
Medzinárodný názov letiska: Sittwe
Letisko patrí k mestu: Sittwe
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: AKY (VYSW)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Sittwe - Civil

Letisko Zia (DAC) patrí k mestu Dháka, domovskou krajinou ktorého je Bangladéš. Rezervujte si letenky do Dhaka - Zia. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Zia, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dhaka lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 275 km

Hľadáte letenky Mingaladon (RGN) v meste Yangon ( Mjanmarsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Mingaladon , alebo cestujte letecky do Barmy na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Mingaladon , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Yangon, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 363 km

Netaji Subhas Chandra (CCU) spadá pod mesto Kalkata, ktoré ležia v štáte India. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Netaji Subhas Chandra , alebo cestujte letecky do Indie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Netaji Subhas Chandra , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kalkata za skvelé ceny.

Rezervácia letenky na letisko Sittwe - Civil

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Civil

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.