zavřít

Letenky Thandwe (SNW)

Hľadáte letenky Thandwe (SNW) v meste Thandwe ( Mjanmarsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Thandwe, alebo cestujte letecky do Barmy na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Thandwe, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Thandwe, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Thandwe
Medzinárodný názov letiska: Thandwe
Letisko patrí k mestu: Thandwe
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: SNW (VYTD)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Thandwe

Letisko Mingaladon (RGN) patrí k mestu Yangon, domovskou krajinou ktorého je Mjanmarsko. Rezervujte si letenky - Mingaladon . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mingaladon , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 204 km

Zia (DAC) spadá pod mesto Dháka, ktoré ležia v štáte Bangladéš. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dhaka - Zia, alebo cestujte letecky do Bangladéša na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Zia, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dháka za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 434 km

Hľadáte letenky Port Blair (IXZ) v meste Port Blair ( India)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Port Blair, alebo cestujte letecky do Indie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Port Blair, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Port Blair, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 180 km

Rezervácia letenky na letisko Thandwe

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Thandwe

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.