zavřít

Letenky Yangon Mingaladon (RGN)

Hľadáte letenky Mingaladon (RGN) v meste Yangon ( Mjanmarsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Mingaladon , alebo cestujte letecky do Barmy na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Mingaladon , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Yangon, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Yangon - Mingaladon
Medzinárodný názov letiska: Yangon
Letisko patrí k mestu: Yangon
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: RGN (VYYY)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Yangon - Mingaladon

Letisko Bangkok (BKK) patrí k mestu Bangkok, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Bangkoku - Bangkok. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bangkok, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bangkoku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 516 km

Port Blair (IXZ) spadá pod mesto Port Blair, ktoré ležia v štáte India. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Port Blair, alebo cestujte letecky do Indie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Port Blair, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Port Blair za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 381 km

Hľadáte letenky Luang Prabang (LPQ) v meste Luang Prabang ( Laos)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Luang Prabang, alebo cestujte letecky do Laosu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Luang Prabang, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Luang Prabang, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 672 km

Rezervácia letenky na letisko Yangon - Mingaladon

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Mingaladon

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.