zavřít

Letenky Chisinau (KIV)

Chisinau (KIV) spadá pod mesto Kišiňov, ktoré ležia v štáte Moldavsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Kišineva - Chisinau, alebo cestujte letecky do Moldavska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Chisinau, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kišiňov za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Chisinau
Medzinárodný názov letiska: Kichinau Fir/acc/com - Chisinau
Letisko patrí k mestu: Letenky Kišiňov 636 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: KIV (LUKK)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Chisinau

Letisko Iasi (IAS) patrí k mestu Iasi, domovskou krajinou ktorého je Rumunsko. Rezervujte si letenky - Iasi. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Iasi, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 148 km

Hľadáte letenky Central (ODS) v meste Odessa ( Ukrajina)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Central, alebo cestujte letecky na Ukrajinu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Central, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Odessa, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 200 km

Mihail Kogalniceanu (CND) spadá pod mesto Constanta, ktoré ležia v štáte Rumunsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Mihail Kogalniceanu, alebo cestujte letecky do Rumunska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Mihail Kogalniceanu, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Constanta za skvelé ceny.

Rezervácia letenky na letisko Chisinau

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Chisinau

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.