zavřít

Letenky Altenburg Altenburg Nobitz (AOC)

Hľadáte letenky Altenburg Nobitz (AOC) v meste Altenburg ( Nemecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Altenburg Nobitz, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Altenburg Nobitz, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Altenburg, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Altenburg - Altenburg Nobitz
Medzinárodný názov letiska: Altenburg - Altenburg Nobitz
Letisko patrí k mestu: Letenky Altenburg 39 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Nemecko
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: AOC (EDAC)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Altenburg - Altenburg Nobitz

Lipsko (LEJ) spadá pod mesto Wahren, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Wahren - Lipsko, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lipsko, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Wahren za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 57 km

Letisko Karlovy Vary (KLV) patrí k mestu Karlovy Vary, domovskou krajinou ktorého je Česká republika. Rezervujte si letenky do Karlových Varov - Karlovy Vary. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Karlovy Vary, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Karlových Varov lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 96 km

Hľadáte letenky Drážďany (DRS) v meste Drážďany ( Nemecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Drážďan - Drážďany, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Drážďany, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Drážďany, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 141 km

Rezervácia letenky na letisko Altenburg - Altenburg Nobitz

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Altenburg Nobitz

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.