zavřít

Letenky Berlin Schonefeld (SXF)

Hľadáte letenky Schonefeld (SXF) v meste Berlín ( Nemecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Berlína - Schonefeld, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Schonefeld, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Berlín, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Berlin - Schonefeld
Medzinárodný názov letiska: Berlin - Schonefeld
Letisko patrí k mestu: Letenky Berlín 3,38 mil. obyvatel
Krajina:Letenky Nemecko
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: SXF (EDDB)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Berlin - Schonefeld

Letisko Tempelhof (THF) patrí k mestu Berlín, domovskou krajinou ktorého je Nemecko. Rezervujte si letenky do Berlína - Tempelhof. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tempelhof, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Berlína lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 17 km

Tegel (TXL) spadá pod mesto Berlín, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Berlína - Tegel, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Tegel, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Berlín za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 33 km

Hľadáte letenky Drážďany (DRS) v meste Drážďany ( Nemecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Drážďan - Drážďany, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Drážďany, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Drážďany, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 137 km

Rezervácia letenky na letisko Berlin - Schonefeld

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Schonefeld

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.