zavřít

Letenky Berlín Tegel (TXL)

Hľadáte letenky Tegel (TXL) v meste Berlín ( Nemecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Berlína - Tegel, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tegel, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Berlín, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Berlín - Tegel
Medzinárodný názov letiska: Berlin - Tegel
Letisko patrí k mestu: Letenky Berlín 3,38 mil. obyvatel
Krajina:Letenky Nemecko
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: TXL (EDDT)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Berlín - Tegel

Letisko Tempelhof (THF) patrí k mestu Berlín, domovskou krajinou ktorého je Nemecko. Rezervujte si letenky do Berlína - Tempelhof. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tempelhof, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Berlína lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 16 km

Schonefeld (SXF) spadá pod mesto Berlín, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Berlína - Schonefeld, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Schonefeld, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Berlín za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 33 km

Hľadáte letenky Drážďany (DRS) v meste Drážďany ( Nemecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Drážďan - Drážďany, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Drážďany, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Drážďany, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 163 km

Rezervácia letenky na letisko Berlín - Tegel

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Tegel

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.