zavřít

Letenky Drážďany (DRS)

Drážďany (DRS) spadá pod mesto Drážďany, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Drážďan - Drážďany, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Drážďany, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Drážďany za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Drážďany
Medzinárodný názov letiska: Dresden
Letisko patrí k mestu: Letenky Drážďany 487 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Nemecko
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: DRS (EDDC)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Drážďany

Letisko Ruzyně (PRG) patrí k mestu Praha, domovskou krajinou ktorého je Česká republika. Rezervujte si letenky do Prahy - Ruzyně. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ruzyně, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Prahy lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 124 km

Hľadáte letenky Karlovy Vary (KLV) v meste Karlovy Vary ( Česká republika)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Karlových Varov - Karlovy Vary, alebo cestujte letecky do Slovenská republika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Karlovy Vary, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Karlovy Vary, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 138 km

Schonefeld (SXF) spadá pod mesto Berlín, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Berlína - Schonefeld, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Schonefeld, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Berlín za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 137 km

Rezervácia letenky na letisko Drážďany

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Drážďany

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.