zavřít

Letenky Frankfurt Frankfurt Main (FRA)

Letisko Frankfurt Main (FRA) patrí k mestu Frankfurt, domovskou krajinou ktorého je Nemecko. Rezervujte si letenky do Frankfurtu - Frankfurt Main. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Frankfurt Main, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Frankfurtu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Frankfurt - Frankfurt Main
Medzinárodný názov letiska: Frankfurt - Frankfurt Main
Letisko patrí k mestu: Letenky Hofheim am Taunus 38 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Nemecko
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: FRA (EDDF)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Frankfurt - Frankfurt Main

Echterdingen (STR) spadá pod mesto Stuttgart, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Stuttgartu - Echterdingen, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Echterdingen, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Stuttgart za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 165 km

Hľadáte letenky Koln Bonn (CGN) v meste Kolín Nad Rýnom ( Nemecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Koln Bonn, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Koln Bonn, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kolín Nad Rýnom, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 181 km

Letisko Ensheim (SCN) patrí k mestu Saarbruecken, domovskou krajinou ktorého je Nemecko. Rezervujte si letenky - Ensheim. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ensheim, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 183 km

Rezervácia letenky na letisko Frankfurt - Frankfurt Main

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Frankfurt Main

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.