zavřít

Letenky Frankfurt Frankfurt Main (FRA)

Frankfurt Main (FRA) spadá pod mesto Frankfurt, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Frankfurtu - Frankfurt Main, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Frankfurt Main, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Frankfurt za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Frankfurt - Frankfurt Main
Medzinárodný názov letiska: Frankfurt - Frankfurt Main
Letisko patrí k mestu: Letenky Hofheim am Taunus 38 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Nemecko
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: FRA (EDDF)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Frankfurt - Frankfurt Main

Hľadáte letenky Echterdingen (STR) v meste Stuttgart ( Nemecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Stuttgartu - Echterdingen, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Echterdingen, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Stuttgart, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 165 km

Letisko Koln Bonn (CGN) patrí k mestu Kolín Nad Rýnom, domovskou krajinou ktorého je Nemecko. Rezervujte si letenky - Koln Bonn. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Koln Bonn, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 181 km

Ensheim (SCN) spadá pod mesto Saarbruecken, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Ensheim, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Ensheim, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Saarbruecken za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 183 km

Rezervácia letenky na letisko Frankfurt - Frankfurt Main

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Frankfurt Main

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.