zavřít

Letenky Frankfurt

Mesto leží v štáte Frankfurt. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Frankfurtu na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Frankfurt
Miestny názov mesta: Frankfurt (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Francfort, Francfort del Oder, Francfort del Odra, Francfort-sur-l Oder, Francoforte sull Oder, Frankfort an de Oder, Frankfort on the Oder, Frankfurt, Frankfurt Oderi aeaeres, Frankfurt Oderi ääres, Frankfurt an der Oder, Frankfurt na Odri, Frankfurt nad Odra, Frankfurt nad Odrą, Frankfurtas prie Oderio, Frankfurto ce Odro, Frankfurto ?e Odro, Fráncfort, Fráncfort del Oder, Fráncfort del Odra, ????????? ?? ????, ?????????-??-?????, ???????? ?? ?????, ?????????-??-???-?????, ??????????????????

Počet obyvateľov:52 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Schonefeld (Berlin) - 114 km
Správna oblasť: Letenky Brandenburg
Štát: Letenky Nemecko

Letenky do Frankfurtu a okolí

Schonefeld (SXF) spadá pod mesto Berlín, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Berlína - Schonefeld, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Schonefeld, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Berlín za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 114 km

Letisko Tempelhof (THF) patrí k mestu Berlín, domovskou krajinou ktorého je Nemecko. Rezervujte si letenky do Berlína - Tempelhof. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tempelhof, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Berlína lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 128 km

Hľadáte letenky Tegel (TXL) v meste Berlín ( Nemecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Berlína - Tegel, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tegel, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Berlín, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 142 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Frankfurt

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.