zavřít

Letenky Leipzig Lipsko (LEJ)

Lipsko (LEJ) spadá pod mesto Wahren, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Wahren - Lipsko, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lipsko, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Wahren za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Leipzig - Lipsko
Medzinárodný názov letiska: Leipzig - Leipzig Halle
Letisko patrí k mestu: Letenky Wahren 500 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Nemecko
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: LEJ (EDDP)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Leipzig - Lipsko

Letisko Karlovy Vary (KLV) patrí k mestu Karlovy Vary, domovskou krajinou ktorého je Česká republika. Rezervujte si letenky do Karlových Varov - Karlovy Vary. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Karlovy Vary, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Karlových Varov lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 153 km

Hľadáte letenky Tegel (TXL) v meste Berlín ( Nemecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Berlína - Tegel, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tegel, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Berlín, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 169 km

Drážďany (DRS) spadá pod mesto Drážďany, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Drážďan - Drážďany, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Drážďany, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Drážďany za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 173 km

Rezervácia letenky na letisko Leipzig - Lipsko

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Lipsko

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.