zavřít

Letenky Mníchov

Mesto leží v štáte Mníchov. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Mníchova na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Mníchov
Miestny názov mesta: Munich (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Lungsod ng Muenchen, Lungsod ng München, Minga, Minhen, Minhene, Miunchenas, Mnichov, Mníchov, Monachium, Monaco, Monaco e Baviera, Monaco di Baviera, Monacum, Muenchen, Muenih, Munchen, Munic, Munic - Muenchen, Munich, Munike, Munique, Munkeno, Múnic - München, Múnich, München, Münih, ??????, ??????, ??????, ????????, ?????, ?????, ?????, ???????, ????????, ??????, ????????, ?????, ???, ??

Počet obyvateľov:1,26 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Franz Josef Strauss (Mníchov) - 32 km
Správna oblasť: Letenky Bayern
Štát: Letenky Nemecko

Letenky do Mníchova a okolí

Hľadáte letenky Franz Josef Strauss (MUC) v meste Mníchov ( Nemecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Franz Josef Strauss, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Franz Josef Strauss, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Mníchov, či požičanie auta z autopožičovne.

Letisko Kranebitten (INN) patrí k mestu Innsbruck, domovskou krajinou ktorého je Rakúsko. Rezervujte si letenky - Kranebitten. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kranebitten, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 101 km

Nurnberg (NUE) spadá pod mesto Nuremberg, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Nurnberg, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Nurnberg, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Nuremberg za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 158 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Mníchov

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.