zavřít

Letenky Managua

Mesto leží v štáte Managua. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Managua na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Managua
Miestny názov mesta: Managua (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Managua, Manágua, ?????????

Počet obyvateľov:973 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Augusto C Sandino (Managua) - 11 km
Správna oblasť: Letenky Managua

Letenky do Managua a okolí

Letisko Juan Santamaria (SJO) patrí k mestu San Jose, domovskou krajinou ktorého je Kostarika. Rezervujte si letenky do San Jose - Juan Santamaria. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Juan Santamaria, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do San Jose lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 230 km

Hľadáte letenky Comalapa (SAL) v meste San Salvador ( El Salvador)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do San Salvador - Comalapa, alebo cestujte letecky do El Salvadoru na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Comalapa, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste San Salvador, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 310 km

La Aurora (GUA) spadá pod mesto Guatemala City, ktoré ležia v štáte Guatemala. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - La Aurora, alebo cestujte letecky do Guatemaly na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na La Aurora, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Guatemala City za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 474 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Managua

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.