zavřít

Letenky Oslo Oslo Gardermoen (OSL)

Oslo Gardermoen (OSL) spadá pod mesto Oslo, ktoré ležia v štáte Nórsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Osla - Oslo Gardermoen, alebo cestujte letecky do Nórska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Oslo Gardermoen, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Oslo za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Oslo - Oslo Gardermoen
Medzinárodný názov letiska: Oslo - Oslo Gardermoen
Letisko patrí k mestu: Letenky Oslo 812 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Nórsko
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: OSL (ENGM)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Oslo - Oslo Gardermoen

Hľadáte letenky Torp (TRF) v meste Torp (Nórsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Torp, alebo cestujte letecky do Nórska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Torp, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Torp, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 144 km

Letisko Save (GSE) patrí k mestu Goteborg, domovskou krajinou ktorého je Švédsko. Rezervujte si letenky do Goteborgu - Save. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Save, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Goteborgu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 277 km

Landvetter (GOT) spadá pod mesto Goteborg, ktoré ležia v štáte Švédsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Goteborgu - Landvetter, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Landvetter, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Goteborg za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 305 km

Rezervácia letenky na letisko Oslo - Oslo Gardermoen

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Oslo Gardermoen

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.