zavřít

Letenky Oslo

Mesto leží v štáte Oslo. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Osla na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Oslo
Miestny názov mesta: Oslo (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Asloa, Christiania, Kristiania, Oslas, Oslo, Oslu, Osló, ?slo, Ósló, ????, ????, ????, ????, ?????, ?????, ????, ?????, ?????, ?????, ????, ???, ???, ???

Počet obyvateľov:812 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Oslo Fornebu (Oslo) - 15 km
Správna oblasť: Letenky Oslo
Štát: Letenky Nórsko

Letenky do Osla a okolí

Letisko Oslo Gardermoen (OSL) patrí k mestu Oslo, domovskou krajinou ktorého je Nórsko. Rezervujte si letenky do Osla - Oslo Gardermoen. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Oslo Gardermoen, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Osla lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 49 km

Torp (TRF) spadá pod mesto Torp, ktoré ležia v štáte Nórsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Torp, alebo cestujte letecky do Nórska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Torp, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Torp za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 97 km

Hľadáte letenky Save (GSE) v meste Goteborg ( Švédsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Goteborgu - Save, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Save, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Goteborg, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 265 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Oslo

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.