zavřít

Letenky Torp (TRF)

Torp (TRF) spadá pod mesto Torp, ktoré ležia v štáte Nórsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Torp, alebo cestujte letecky do Nórska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Torp, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Torp za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Torp
Medzinárodný názov letiska: Torp
Letisko patrí k mestu: Letenky Sandefjord 40 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Nórsko
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: TRF (ENTO)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Torp

Hľadáte letenky Oslo Gardermoen (OSL) v meste Oslo (Nórsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Osla - Oslo Gardermoen, alebo cestujte letecky do Nórska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Oslo Gardermoen, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Oslo, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 144 km

Letisko Aalborg (AAL) patrí k mestu Aalborg, domovskou krajinou ktorého je Dánsko. Rezervujte si letenky - Aalborg. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Aalborg, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 234 km

Save (GSE) spadá pod mesto Goteborg, ktoré ležia v štáte Švédsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Goteborgu - Save, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Save, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Goteborg za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 236 km

Rezervácia letenky na letisko Torp

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Torp

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.