zavřít

Letenky Al Ain (AAN)

Hľadáte letenky Al Ain (AAN) v meste Al Ain ( Omán)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Al Ain, alebo cestujte letecky do Omán na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Al Ain, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Al Ain, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Al Ain
Medzinárodný názov letiska: Al Ain
Letisko patrí k mestu: Letenky Al Buraym? 74 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Omán
Časové pásmo: UTC+4
Kódy letiska: AAN (OMAL)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Al Ain

Abu Dhabi (AUH) spadá pod mesto Abu Dhabi, ktoré ležia v štáte Spojené arabské emiráty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Abu Dhabi - Abu Dhabi, alebo cestujte letecky do Spojených arabských emirátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Abu Dhabi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Abu Dhabi za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 107 km

Letisko Dubai (DXB) patrí k mestu Dubaj, domovskou krajinou ktorého je Spojené arabské emiráty. Rezervujte si letenky do Dubaja - Dubai. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Dubai, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dubaja lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 68 km

Hľadáte letenky Seeb (MCT) v meste Muscat ( Omán)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Muscat - Seeb , alebo cestujte letecky do Omán na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Seeb , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Muscat, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 300 km

Rezervácia letenky na letisko Al Ain

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Al Ain

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.