zavřít

Letenky Bamaga Bamaga Injinoo (ABM)

Hľadáte letenky Bamaga Injinoo (ABM) v meste Bamaga ( Papua Nová Guinea)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Bamaga Injinoo, alebo cestujte letecky do Papua Nová Guinea na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bamaga Injinoo, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bamaga, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bamaga - Bamaga Injinoo
Medzinárodný názov letiska: Amberley - Bamaga Injinoo
Letisko patrí k mestu: Bamaga
Časové pásmo: UTC+10
Kódy letiska: ABM (YBAM)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bamaga - Bamaga Injinoo

Letisko Madang (MAG) patrí k mestu Madang, domovskou krajinou ktorého je Papua Nová Guinea. Rezervujte si letenky - Madang. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Madang, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 636 km

Cairns (CNS) spadá pod mesto Cairns, ktoré ležia v štáte Austrália. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Cairns, alebo cestujte letecky do Austrálie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Cairns, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Cairns za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 648 km

Hľadáte letenky Townsville (TSV) v meste Townsville ( Austrália)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Townsville, alebo cestujte letecky do Austrálie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Townsville, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Townsville, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 891 km

Rezervácia letenky na letisko Bamaga - Bamaga Injinoo

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Bamaga Injinoo

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.