zavřít

Letenky Goroka (GKA)

Letisko Goroka (GKA) patrí k mestu Goroka, domovskou krajinou ktorého je Papua Nová Guinea. Rezervujte si letenky - Goroka. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Goroka, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Goroka
Medzinárodný názov letiska: Goroka
Letisko patrí k mestu: Letenky Lae 76 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+10
Kódy letiska: GKA (AYGA)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Goroka

Hľadáte letenky Madang (MAG) v meste Madang ( Papua Nová Guinea)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Madang, alebo cestujte letecky do Papua Nová Guinea na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Madang, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Madang, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 92 km

Cairns (CNS) spadá pod mesto Cairns, ktoré ležia v štáte Austrália. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Cairns, alebo cestujte letecky do Austrálie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Cairns, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Cairns za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 991 km

Letisko Townsville (TSV) patrí k mestu Townsville, domovskou krajinou ktorého je Austrália. Rezervujte si letenky - Townsville. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Townsville, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1224 km

Rezervácia letenky na letisko Goroka

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Goroka

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.