zavřít

Letenky Lae Nadzab (LAE)

Nadzab (LAE) spadá pod mesto Lae, ktoré ležia v štáte Papua Nová Guinea. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Nadzab, alebo cestujte letecky do Papua Nová Guinea na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Nadzab, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Lae za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Lae - Nadzab
Medzinárodný názov letiska: Nadzab
Letisko patrí k mestu: Letenky Lae 76 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+10
Kódy letiska: LAE (AYNZ)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Lae - Nadzab

Hľadáte letenky Madang (MAG) v meste Madang ( Papua Nová Guinea)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Madang, alebo cestujte letecky do Papua Nová Guinea na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Madang, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Madang, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 164 km

Letisko Cairns (CNS) patrí k mestu Cairns, domovskou krajinou ktorého je Austrália. Rezervujte si letenky - Cairns. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Cairns, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 959 km

Townsville (TSV) spadá pod mesto Townsville, ktoré ležia v štáte Austrália. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Townsville, alebo cestujte letecky do Austrálie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Townsville, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Townsville za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1179 km

Rezervácia letenky na letisko Lae - Nadzab

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Nadzab

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.