zavřít

Letenky Madang (MAG)

Madang (MAG) spadá pod mesto Madang, ktoré ležia v štáte Papua Nová Guinea. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Madang, alebo cestujte letecky do Papua Nová Guinea na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Madang, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Madang za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Madang
Medzinárodný názov letiska: Madang
Letisko patrí k mestu: Letenky Lae 76 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+10
Kódy letiska: MAG (AYMD)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Madang

Letisko Cairns (CNS) patrí k mestu Cairns, domovskou krajinou ktorého je Austrália. Rezervujte si letenky - Cairns. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Cairns, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1073 km

Hľadáte letenky Townsville (TSV) v meste Townsville ( Austrália)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Townsville, alebo cestujte letecky do Austrálie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Townsville, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Townsville, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 1302 km

Mackay (MKY) spadá pod mesto Mackay, ktoré ležia v štáte Austrália. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Mackay, alebo cestujte letecky do Austrálie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Mackay, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Mackay za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1542 km

Rezervácia letenky na letisko Madang

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Madang

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.