zavřít

Letenky Port Moresby Jackson Fld (POM)

Letisko Jackson Fld (POM) patrí k mestu Port Moresby, domovskou krajinou ktorého je Papua Nová Guinea. Rezervujte si letenky - Jackson Fld . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Jackson Fld , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Port Moresby - Jackson Fld
Medzinárodný názov letiska: Port Moresby - Port Moresby Jacksons
Letisko patrí k mestu: Letenky Port Moresby 284 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+10
Kódy letiska: POM (AYPY)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Port Moresby - Jackson Fld

Hľadáte letenky Madang (MAG) v meste Madang ( Papua Nová Guinea)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Madang, alebo cestujte letecky do Papua Nová Guinea na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Madang, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Madang, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 424 km

Cairns (CNS) spadá pod mesto Cairns, ktoré ležia v štáte Austrália. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Cairns, alebo cestujte letecky do Austrálie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Cairns, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Cairns za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 709 km

Letisko Townsville (TSV) patrí k mestu Townsville, domovskou krajinou ktorého je Austrália. Rezervujte si letenky - Townsville. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Townsville, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 916 km

Rezervácia letenky na letisko Port Moresby - Jackson Fld

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Jackson Fld

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.