zavřít

Letenky Port Moresby

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Port Moresby (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Port Moresby, Port Morsbis, Port-Morsbi, Pot Mosbi, ???? ????????, ???? ??????, ????-??????, ???? ??????, ???? ??????, ????????, ?????, ?? ???

Počet obyvateľov:284 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Jackson Fld (Port Moresby) - 4 km
Správna oblasť: Letenky National Capital

Letenky Port Moresby a okolí

Letisko Madang (MAG) patrí k mestu Madang, domovskou krajinou ktorého je Papua Nová Guinea. Rezervujte si letenky - Madang. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Madang, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 424 km

Hľadáte letenky Cairns (CNS) v meste Cairns ( Austrália)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Cairns, alebo cestujte letecky do Austrálie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Cairns, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Cairns, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 706 km

Townsville (TSV) spadá pod mesto Townsville, ktoré ležia v štáte Austrália. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Townsville, alebo cestujte letecky do Austrálie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Townsville, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Townsville za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 913 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Port Moresby

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.