zavřít

Letenky Rabaul Tokua (N/A)

Letisko Tokua (N/A) patrí k mestu Rabaul, domovskou krajinou ktorého je Papua Nová Guinea. Rezervujte si letenky - Tokua. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tokua, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Rabaul - Tokua
Medzinárodný názov letiska: Rabaul - Tokua
Letisko patrí k mestu: Letenky Arawa 40 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+10
Kódy letiska: N/A (AYRB)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Rabaul - Tokua

Madang (MAG) spadá pod mesto Madang, ktoré ležia v štáte Papua Nová Guinea. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Madang, alebo cestujte letecky do Papua Nová Guinea na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Madang, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Madang za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 717 km

Hľadáte letenky Cairns (CNS) v meste Cairns ( Austrália)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Cairns, alebo cestujte letecky do Austrálie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Cairns, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Cairns, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 1401 km

Letisko Townsville (TSV) patrí k mestu Townsville, domovskou krajinou ktorého je Austrália. Rezervujte si letenky - Townsville. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Townsville, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1558 km

Rezervácia letenky na letisko Rabaul - Tokua

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Tokua

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.