zavřít

Letenky Heringsdorf (HDF)

Heringsdorf (HDF) spadá pod mesto Heringsdorf, ktoré ležia v štáte Poľsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Heringsdorf, alebo cestujte letecky do Poľska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Heringsdorf, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Heringsdorf za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Heringsdorf
Medzinárodný názov letiska: Heringsdorf
Letisko patrí k mestu: Letenky Świnoujście 41 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Poľsko
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: HDF (EDAH)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Heringsdorf

Letisko Tegel (TXL) patrí k mestu Berlín, domovskou krajinou ktorého je Nemecko. Rezervujte si letenky do Berlína - Tegel. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tegel, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Berlína lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 172 km

Hľadáte letenky Tempelhof (THF) v meste Berlín ( Nemecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Berlína - Tempelhof, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tempelhof, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Berlín, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 173 km

Schonefeld (SXF) spadá pod mesto Berlín, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Berlína - Schonefeld, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Schonefeld, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Berlín za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 176 km

Rezervácia letenky na letisko Heringsdorf

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Heringsdorf

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.