zavřít

Letenky Varšava Okecie (WAW)

Hľadáte letenky Okecie (WAW) v meste Varšava ( Poľsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Varšavy - Okecie, alebo cestujte letecky do Poľska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Okecie, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Varšava, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Varšava - Okecie
Medzinárodný názov letiska: Warsaw - Okecie
Letisko patrí k mestu: Letenky Varšava 1,65 mil. obyvatel
Krajina:Letenky Poľsko
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: WAW (EPWA)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Varšava - Okecie

Letisko Jasionka (RZE) patrí k mestu Rzeszow, domovskou krajinou ktorého je Poľsko. Rezervujte si letenky - Jasionka. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Jasionka, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 243 km

J. Paul Ii Balice (KRK) spadá pod mesto Krakov, ktoré ležia v štáte Poľsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Krakova - J. Paul Ii Balice, alebo cestujte letecky do Poľska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na J. Paul Ii Balice, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Krakov za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 254 km

Hľadáte letenky Pyrzowice (KTW) v meste Katowice ( Poľsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Pyrzowice, alebo cestujte letecky do Poľska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Pyrzowice, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Katowice, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 274 km

Rezervácia letenky na letisko Varšava - Okecie

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Okecie

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.