zavřít

Letenky Lisabon Lisboa (LIS)

Hľadáte letenky Lisboa (LIS) v meste Lisabon ( Portugalsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Lisboa, alebo cestujte letecky do Portugalska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Lisboa, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Lisabon, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Lisabon - Lisboa
Medzinárodný názov letiska: Lisbon - Lisboa
Letisko patrí k mestu: Letenky Odivelas 55 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: LIS (LPPT)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Lisabon - Lisboa

Letisko Faro (FAO) patrí k mestu Faro, domovskou krajinou ktorého je Portugalsko. Rezervujte si letenky do Faro - Faro. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Faro, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Faro lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 234 km

Porto (OPO) spadá pod mesto Porto, ktoré ležia v štáte Portugalsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Porto - Porto, alebo cestujte letecky do Portugalska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Porto, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Porto za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 276 km

Hľadáte letenky Vigo (VGO) v meste Vigo ( Španielsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Vigo, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Vigo, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Vigo, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 383 km

Rezervácia letenky na letisko Lisabon - Lisboa

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Lisboa

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.