zavřít

Letenky Viedeň Schwechat (VIE)

Hľadáte letenky Schwechat (VIE) v meste Viedeň ( Rakúsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Viedne - Schwechat, alebo cestujte letecky do Rakúska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Schwechat, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Viedeň, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Viedeň - Schwechat
Medzinárodný názov letiska: Vienna - Schwechat
Letisko patrí k mestu: Letenky Viedeň 1,57 mil. obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: VIE (LOWW)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Viedeň - Schwechat

Ivanka (BTS) spadá pod mesto Bratislava, ktoré ležia v štáte Slovensko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bratislavy - Ivanka, alebo cestujte letecky na Slovensko na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Ivanka, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bratislava za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 72 km

Letisko Tuřany (BRQ) patrí k mestu Brno, domovskou krajinou ktorého je Česká republika. Rezervujte si letenky do Brna - Tuřany. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tuřany, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Brna lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 112 km

Hľadáte letenky Thalerhof (GRZ) v meste Graz ( Rakúsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Thalerhof, alebo cestujte letecky do Rakúska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Thalerhof, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Graz, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 173 km

Rezervácia letenky na letisko Viedeň - Schwechat

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Schwechat

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.