zavřít

Letenky Viedeň

Mesto leží v štáte Viedeň. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Viedne na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Viedeň
Miestny názov mesta: Vienna (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Becs, Bécs, Viden, Videň, Viena, Vienna, Vienne, Vieno, Vindobna, Vindobona, Wien, ??????

Počet obyvateľov:1,57 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Schwechat (Viedeň) - 25 km
Správna oblasť: Letenky Vídeň

Letenky do Viedne a okolí

Hľadáte letenky Schwechat (VIE) v meste Viedeň ( Rakúsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Viedne - Schwechat, alebo cestujte letecky do Rakúska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Schwechat, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Viedeň, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 25 km

Ivanka (BTS) spadá pod mesto Bratislava, ktoré ležia v štáte Slovensko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bratislavy - Ivanka, alebo cestujte letecky na Slovensko na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Ivanka, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bratislava za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 94 km

Letisko Tuřany (BRQ) patrí k mestu Brno, domovskou krajinou ktorého je Česká republika. Rezervujte si letenky do Brna - Tuřany. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tuřany, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Brna lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 108 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Viedeň

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.