zavřít

Letenky Arad (ARW)

Letisko Arad (ARW) patrí k mestu Arad, domovskou krajinou ktorého je Rumunsko. Rezervujte si letenky - Arad. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Arad, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Arad
Medzinárodný názov letiska: Arad
Letisko patrí k mestu: Letenky Arad 169 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: ARW (LRAR)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Arad

Hľadáte letenky Giarmata (TSR) v meste Temešvár ( Rumunsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Temešvári - Giarmata, alebo cestujte letecky do Rumunska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Giarmata, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Temešvár, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 39 km

Beograd (BEG) spadá pod mesto Belehrad, ktoré ležia v štáte Srbsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Beograd, alebo cestujte letecky do Srbska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Beograd, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Belehrad za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 177 km

Letisko Ferihegy (BUD) patrí k mestu Budapešť, domovskou krajinou ktorého je Maďarsko. Rezervujte si letenky do Budapešti - Ferihegy. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ferihegy, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Budapešti lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 259 km

Rezervácia letenky na letisko Arad

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Arad

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.