zavřít

Letenky Bukurešť

Mesto leží v štáte Bukurešť. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Bukurešti na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Bukurešť
Miestny názov mesta: Bucharest (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Boekarest, Bucarest, Bucaresta, Bucareste, Bucharest, Bucuresti, Bucureşti, Bukarest, Bukareste, Bukareszt, Bukare?to, Bukareštas, Bukureshta, Bukureshti, Bukurešt, Bukurešť, Búkarest, B?karest, Bükreş, ???????????, ????????, ?????????, ???????, ????????, ?????????, ??????, ??????, ???????, ????????, ?????????, ?????, ?????, ?????

Počet obyvateľov:1,88 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Baneasa (Bucharest) - 7 km
Správna oblasť: Letenky Bucureşti

Letenky do Bukurešti a okolí

Hľadáte letenky Baneasa (BBU) v meste Bukurešť ( Rumunsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bukurešti - Baneasa, alebo cestujte letecky do Rumunska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Baneasa, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bukurešť, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 7 km

Letisko Otopeni (OTP) patrí k mestu Bukurešť, domovskou krajinou ktorého je Rumunsko. Rezervujte si letenky do Bukurešti - Otopeni. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Otopeni, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bukurešti lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 14 km

Varna (VAR) spadá pod mesto Varna, ktoré ležia v štáte Bulharsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Varny - Varna, alebo cestujte letecky do Bulharska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Varna, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Varna za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 226 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Bukurešť

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.