zavřít

Letenky Iasi (IAS)

Letisko Iasi (IAS) patrí k mestu Iasi, domovskou krajinou ktorého je Rumunsko. Rezervujte si letenky - Iasi. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Iasi, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Iasi
Medzinárodný názov letiska: Iasi
Letisko patrí k mestu: Letenky Iaşi 318 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: IAS (LRIA)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Iasi

Hľadáte letenky Chisinau (KIV) v meste Kišiňov ( Moldavsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Kišineva - Chisinau, alebo cestujte letecky do Moldavska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Chisinau, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kišiňov, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 148 km

Chernivtsi (CWC) spadá pod mesto Chernovtsk, ktoré ležia v štáte Ukrajina. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Chernivtsi, alebo cestujte letecky na Ukrajinu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Chernivtsi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Chernovtsk za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 212 km

Letisko Mihail Kogalniceanu (CND) patrí k mestu Constanta, domovskou krajinou ktorého je Rumunsko. Rezervujte si letenky - Mihail Kogalniceanu. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mihail Kogalniceanu, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Rezervácia letenky na letisko Iasi

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Iasi

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.