zavřít

Letenky Oradea (OMR)

Hľadáte letenky Oradea (OMR) v meste Oradea ( Rumunsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Oradea, alebo cestujte letecky do Rumunska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Oradea, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Oradea, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Oradea
Medzinárodný názov letiska: Oradea
Letisko patrí k mestu: Letenky nagyvarad 204 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: OMR (LROD)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Oradea

Giarmata (TSR) spadá pod mesto Temešvár, ktoré ležia v štáte Rumunsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Temešvári - Giarmata, alebo cestujte letecky do Rumunska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Giarmata, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Temešvár za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 140 km

Letisko Barca (KSC) patrí k mestu Košice, domovskou krajinou ktorého je Slovensko. Rezervujte si letenky do Košíc - Barca. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Barca, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Košíc lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 185 km

Hľadáte letenky Someseni (CLJ) v meste Cluj-Napoca ( Rumunsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Cluj-Napoca - Someseni, alebo cestujte letecky do Rumunska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Someseni, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Cluj-Napoca, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 200 km

Rezervácia letenky na letisko Oradea

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Oradea

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.