zavřít

Letenky Reşiţa

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Reşiţa (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Recita, Reciţa, Reschitza, Resicabanya, Resicabánya, Resicza, Resiczabanya, Resiczabánya, Resita, Reşiţa

Počet obyvateľov:81 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Caransebes - 42 km
Správna oblasť: Letenky Caraş-Severin

Letenky Reşiţa a okolí

Hľadáte letenky Giarmata (TSR) v meste Temešvár ( Rumunsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Temešvári - Giarmata, alebo cestujte letecky do Rumunska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Giarmata, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Temešvár, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 81 km

Letisko Beograd (BEG) patrí k mestu Belehrad, domovskou krajinou ktorého je Srbsko. Rezervujte si letenky - Beograd. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Beograd, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 183 km

Sibiu (SBZ) spadá pod mesto Sibiu, ktoré ležia v štáte Rumunsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Sibiu, alebo cestujte letecky do Rumunska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Sibiu, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Sibiu za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 250 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Reşiţa

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.