zavřít

Letenky Jekaterinburg

Mesto leží v štáte Jekaterinburg. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Jekaterinburgu na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Jekaterinburg
Miestny názov mesta: Eekaterinburg (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Catharinoburgum, Ekaterimburgo, Ekaterinburg, Ekaterinburgo, Iekaterinbourg, Jekaterinburg, Jekaterinburga, Jekaterinburgas, Jekaterinenburg, Jekaterynburg, Jekatěrinburg, Sverdlovsk, Sverolovsk, Yekaterinburg, ????????????, ????????????, ????????, ?????, ???????

Počet obyvateľov:1,29 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Koltsovo (Ekaterinburg) - 22 km
Štát: Letenky Rusko

Letenky do Jekaterinburgu a okolí

Hľadáte letenky Koltsovo (SVX) v meste Jekaterinburg ( Rusko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Jekaterinburgu - Koltsovo, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Koltsovo, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Jekaterinburg, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 22 km

Letisko Balandino (CEK) patrí k mestu Čeljabinsk, domovskou krajinou ktorého je Rusko. Rezervujte si letenky do Čeľabinsku - Balandino. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Balandino, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Čeľabinsku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 130 km

Magnitogorsk (MQF) spadá pod mesto Magnitogorsk, ktoré ležia v štáte Rusko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Magnitogorsk, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Magnitogorsk, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Magnitogorsk za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 284 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Jekaterinburg

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.