zavřít

Letenky Kurgan (KRO)

Kurgan (KRO) spadá pod mesto Kurgan, ktoré ležia v štáte Rusko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Kurgan, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kurgan, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kurgan za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kurgan
Medzinárodný názov letiska: Kurgan
Letisko patrí k mestu: Letenky Kurgan 343 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Rusko
Časové pásmo: neznáme
Kódy letiska: KRO (USUU)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kurgan

Hľadáte letenky Kostanay (KSN) v meste Kustanay ( Kazachstan)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Kostanay, alebo cestujte letecky do Kazachstanu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Kostanay, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kustanay, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 234 km

Letisko Balandino (CEK) patrí k mestu Čeljabinsk, domovskou krajinou ktorého je Rusko. Rezervujte si letenky do Čeľabinsku - Balandino. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Balandino, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Čeľabinsku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 435 km

Koltsovo (SVX) spadá pod mesto Jekaterinburg, ktoré ležia v štáte Rusko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Jekaterinburgu - Koltsovo, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Koltsovo, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Jekaterinburg za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 517 km

Rezervácia letenky na letisko Kurgan

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Kurgan

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.