zavřít

Letenky Moskva Šeremetěvo (SVO)

Hľadáte letenky Šeremetěvo (SVO) v meste Moskva ( Rusko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Moskva - Šeremetěvo, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Šeremetěvo, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Moskva, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Moskva - Šeremetěvo
Medzinárodný názov letiska: Moscow - Sheremetyevo
Letisko patrí k mestu: Letenky Khimki 143 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Rusko
Časové pásmo: UTC+3
Kódy letiska: SVO (UUEE)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Moskva - Šeremetěvo

Vnukovo (VKO) spadá pod mesto Moscow, ktoré ležia v štáte Rusko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Vnukovo, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Vnukovo, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Moscow za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 38 km

Letisko Chertovitskoye (VOZ) patrí k mestu Voronezh, domovskou krajinou ktorého je Rusko. Rezervujte si letenky - Chertovitskoye. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Chertovitskoye, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 415 km

Hľadáte letenky Khmelnytskyi (HRK) v meste Charkov ( Ukrajina)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Charkov - Khmelnytskyi, alebo cestujte letecky na Ukrajinu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Khmelnytskyi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Charkov, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 552 km

Rezervácia letenky na letisko Moskva - Šeremetěvo

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Šeremetěvo

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.