zavřít

Letenky Nizhniy Novgorod

Mesto leží v štáte Nizhniy Novgorod. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Nizhniy Novgorod na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Nizhniy Novgorod
Miestny názov mesta: Nizhniy Novgorod (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Gor kiy, Gorkey, Gorki, Gorkii, Gorky, NIZHNIJ NOVGOROD, Nijni Novgorod, Nijnii Novgorod, Nishni-Nowgorod, Nishnii Nowgorod, Nishnij Nowgorod, Nizhni Novgorod, Nizhnii Novgorod, Nizhniy Novgorod, Niznij Nowgorod, Nižnij Nowgorod, ?????? ????????

Počet obyvateľov:1,28 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Pleasanton Muni (Penza) - 279 km
Štát: Letenky Rusko

Letenky do Nizhniy Novgorod a okolí

Kazan (KZN) spadá pod mesto Kazaň, ktoré ležia v štáte Rusko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Kazane - Kazan, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kazan, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kazaň za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 589 km

Hľadáte letenky Chertovitskoye (VOZ) v meste Voronezh ( Rusko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Chertovitskoye, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Chertovitskoye, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Voronezh, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 650 km

Letisko Šeremetěvo (SVO) patrí k mestu Moskva, domovskou krajinou ktorého je Rusko. Rezervujte si letenky do Moskva - Šeremetěvo. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Šeremetěvo, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Moskva lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 733 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Nizhniy Novgorod

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.