zavřít

Letenky Novosibirsk

Mesto leží v štáte Novosibirsk. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Novosibirsku na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Novosibirsk
Miestny názov mesta: Novosibirsk (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

NOVOSIBIRSK, Novo-Nikolaevsk, Novo-Nikolaievsk, Novo-Nikola?evsk, Novonikolayevsk, Novosibirscum, Novosibirsk, Novosibirska, Nowosibirsk, Nowosybirsk, novosiBIRSK, ????????????, ??????????? , ???????????, ????????????, ???????????, ????????, ?????, ?????, ???????

Počet obyvateľov:1,42 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Barnaul - 71 km
Štát: Letenky Rusko

Letenky do Novosibirsku a okolí

Hľadáte letenky Barnaul (BAX) v meste Barnaul ( Rusko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky na Barnaul - Barnaul, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Barnaul, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Barnaul, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 71 km

Kemerovo (KEJ) spadá pod mesto Kemerovo, ktoré ležia v štáte Rusko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Kemerovo, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kemerovo, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kemerovo za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 353 km

Letisko Semipalatinsk (PLX) patrí k mestu Semipalatinsk, domovskou krajinou ktorého je Kazachstan. Rezervujte si letenky - Semipalatinsk. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Semipalatinsk, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 310 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Novosibirsk

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.