zavřít

Letenky Perm Bolshoye Savino (PEE)

Letisko Bolshoye Savino (PEE) patrí k mestu Perm, domovskou krajinou ktorého je Rusko. Rezervujte si letenky do Perm - Bolshoye Savino. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bolshoye Savino, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Perm lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Perm - Bolshoye Savino
Medzinárodný názov letiska: Perm - Bolshoye Savino
Letisko patrí k mestu: Letenky Perm 982 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Rusko
Časové pásmo: UTC+5
Kódy letiska: PEE (USPP)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Perm - Bolshoye Savino

Hľadáte letenky Ufa (UFA) v meste Ufa ( Rusko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Ufy - Ufa, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ufa, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Ufa, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 210 km

Koltsovo (SVX) spadá pod mesto Jekaterinburg, ktoré ležia v štáte Rusko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Jekaterinburgu - Koltsovo, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Koltsovo, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Jekaterinburg za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 536 km

Letisko Magnitogorsk (MQF) patrí k mestu Magnitogorsk, domovskou krajinou ktorého je Rusko. Rezervujte si letenky - Magnitogorsk. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Magnitogorsk, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 407 km

Rezervácia letenky na letisko Perm - Bolshoye Savino

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Bolshoye Savino

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.