zavřít

Letenky Petrohrad

Mesto leží v štáte Petrohrad. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Petrohradu na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Petrohrad
Miestny názov mesta: Saint Petersburg (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Leningrad, Leningrado, Lungsod ng Sankt-Peterburg, Peterburg, Peterburgo, Peterburi, Petersburg, Petrograd, Petrogrado, Petrohrad, Petropolis, Pietari, Saint Petersburg, Saint-Petersbourg, Saint-Pétersbourg, San Petersburgo, San Petersburgo - ?????-?????????, San Pietroburgo, San Pietruburgu, Sankt Peitersbuerg, Sankt Peterbourg, Sankt Peterburg, Sankt Peterburgas, Sankt Petersborg, Sankt Petersburg, Sankt Péitersbuerg, Sankt-Peterburg, Sankt-Peterburgo, Sankt-Petersburg, Sanktp?terburga, Sant Petersburg, Sao Petersburgo, Sint Petersbork, Sint-Petersburg, St Peterburg, St Petersburg, St. Petersburg, Szentpetervar, Szentpétervár, S?o Petersburgo, ???? ??????????, ????????, ????? ?????????, ????? ??????????, ?????-?????????, ????? ??????????, ???? ???????, ???? ???????, ?? ????????, ???????????????????, ?????-??????????, ?????-??????????, ??????????, ????, ????????

Počet obyvateľov:4,04 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Pulkovo (Petrohrad) - 9 km
Správna oblasť: Letenky Sankt-Peterburg
Štát: Letenky Rusko

Letenky do Petrohradu a okolí

Letisko Pulkovo (LED) patrí k mestu Petrohrad, domovskou krajinou ktorého je Rusko. Rezervujte si letenky do Petrohradu - Pulkovo. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Pulkovo, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Petrohradu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 9 km

Hľadáte letenky Savonlinna (SVL) v meste Savonlinna ( Fínsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Savonlinna, alebo cestujte letecky do Fínska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Savonlinna, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Savonlinna, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 246 km

Jyvaskyla (JYV) spadá pod mesto Jyvaskyla, ktoré ležia v štáte Fínsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Jyvaskyla, alebo cestujte letecky do Fínska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Jyvaskyla, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Jyvaskyla za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 566 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Petrohrad

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.