zavřít

Letenky Rostov-na-Donu

Mesto leží v štáte Rostov-na-Donu. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Rostov-na-Donu na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Rostov-na-Donu
Miestny názov mesta: Rostov-na-Donu (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

ROSTOV-NA-DONU, Rostov, Rostov Doni aeaeres, Rostov Doni ääres, Rostov aan de Don, Rostov del Don, Rostov na Donu, Rostov nad Donom, Rostov-na-Donu, Rostov-on-Don, Rostov-pe-Don, Rostov-sur-le-Don, Rostov-war-Don, Rostova pie Donas, Rostow, Rostow Am Don, Rostow am Don, Rostow nad Donem, Rostów nad Donem, ??????-??-???? , ?????? ?? ???, ?????? ?? ????, ??????-??-????, ?????????, ???????, ???????

Počet obyvateľov:1,07 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Rostov Na Donu (Rostov) - 12 km
Správna oblasť: Letenky Rostovskaya Oblast
Štát: Letenky Rusko

Letenky do Rostov-na-Donu a okolí

Rostov Na Donu (ROV) spadá pod mesto Rostov, ktoré ležia v štáte Rusko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Rostov Na Donu, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Rostov Na Donu, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Rostov za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 12 km

Letisko Donetsk (DOK) patrí k mestu Donetsk, domovskou krajinou ktorého je Ukrajina. Rezervujte si letenky - Donetsk. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Donetsk, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 231 km

Hľadáte letenky Pashkovsky (KRR) v meste Krasnodar ( Rusko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Krasnodar - Pashkovsky, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Pashkovsky, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Krasnodar, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 198 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Rostov-na-Donu

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.