zavřít

Letenky Uralsk (URA)

Letisko Uralsk (URA) patrí k mestu Uralsk, domovskou krajinou ktorého je Rusko. Rezervujte si letenky - Uralsk. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Uralsk, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Uralsk
Medzinárodný názov letiska: Uralsk
Letisko patrí k mestu: Letenky Buzuluk 88 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Rusko
Časové pásmo: UTC+5
Kódy letiska: URA (UARR)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Uralsk

Hľadáte letenky Kurumoch (KUF) v meste Samara ( Rusko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Samara - Kurumoch, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Kurumoch, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Samara, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 225 km

Orenburg (REN) spadá pod mesto Orenburg, ktoré ležia v štáte Rusko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Orenburg - Orenburg, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Orenburg, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Orenburg za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 437 km

Letisko Kazan (KZN) patrí k mestu Kazaň, domovskou krajinou ktorého je Rusko. Rezervujte si letenky do Kazane - Kazan. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kazan, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Kazane lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 404 km

Rezervácia letenky na letisko Uralsk

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Uralsk

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.