zavřít

Letenky Apia

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Apia
Počet obyvateľov:40 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Faleolo (Apia) - 29 km
Správna oblasť: Letenky
Štát: Letenky Samoa

Letenky Apia a okolí

Hľadáte letenky Keahole (KOA) v meste Kona ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Keahole , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Keahole , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kona, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 3972 km

Letisko Honolulu (HNL) patrí k mestu Honolulu, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Honolulu - Honolulu. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Honolulu, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Honolulu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 4059 km

Lihue (LIH) spadá pod mesto Honolulu, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Honolulu - Lihue, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lihue, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Honolulu za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 4082 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Apia

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.