zavřít

Letenky Arutua (AXR)

Hľadáte letenky Arutua (AXR) v meste Arutua ( Samoa)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Arutua, alebo cestujte letecky do Samoa na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Arutua, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Arutua, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Arutua
Medzinárodný názov letiska: Arutua
Letisko patrí k mestu: Letenky Apia 40 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Samoa
Časové pásmo: UTC-10
Kódy letiska: AXR (NTGU)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Arutua

Keahole (KOA) spadá pod mesto Kona, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Keahole , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Keahole , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kona za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 3551 km

Letisko Kahului (OGG) patrí k mestu Kahului, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Kahului. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kahului, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 3676 km

Hľadáte letenky Honolulu (HNL) v meste Honolulu ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Honolulu - Honolulu, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Honolulu, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Honolulu, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 3789 km

Rezervácia letenky na letisko Arutua

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Arutua

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.