zavřít

Letenky Hao Island Hao (HOI)

Letisko Hao (HOI) patrí k mestu Hao Island, domovskou krajinou ktorého je Samoa. Rezervujte si letenky - Hao. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Hao, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Hao Island - Hao
Medzinárodný názov letiska: Hao Island - Hao
Letisko patrí k mestu: Letenky Apia 40 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Samoa
Časové pásmo: UTC-10
Kódy letiska: HOI (NTTO)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Hao Island - Hao

Mataveri (IPC) spadá pod mesto Easter Island, ktoré ležia v štáte Peru. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Mataveri, alebo cestujte letecky do Peru na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Mataveri, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Easter Island za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 3544 km

Hľadáte letenky Keahole (KOA) v meste Kona ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Keahole , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Keahole , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kona, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 3922 km

Letisko Kahului (OGG) patrí k mestu Kahului, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Kahului. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kahului, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 4043 km

Rezervácia letenky na letisko Hao Island - Hao

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Hao

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.