zavřít

Letenky Huahine (HUH)

Huahine (HUH) spadá pod mesto Huahine, ktoré ležia v štáte Samoa. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Huahine, alebo cestujte letecky do Samoa na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Huahine, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Huahine za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Huahine
Medzinárodný názov letiska: Huahine Island - Huahine
Letisko patrí k mestu: Letenky Apia 40 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Samoa
Časové pásmo: UTC-10
Kódy letiska: HUH (NTTH)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Huahine

Letisko Keahole (KOA) patrí k mestu Kona, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Keahole . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Keahole , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 3654 km

Hľadáte letenky Kahului (OGG) v meste Kahului ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Kahului, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Kahului, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kahului, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 3780 km

Honolulu (HNL) spadá pod mesto Honolulu, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Honolulu - Honolulu, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Honolulu, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Honolulu za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 3873 km

Rezervácia letenky na letisko Huahine

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Huahine

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.